045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vitanadh Express me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vitanadh Express 1x10 Copa

15.39 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiVitae
Sasia
1

Rreth Vitanadh Express

VitaNADH 10 Sublingual Tableta

Rrit koncentrimin, Shton energjinë , Largon ndjenjen e lodhjes, Ushqen trurin, Vepron shpejtë, etj

Benefitet sekondare që vijnë nga përdorimi i VitaNADH janë:

Nxitjen e prodhimit të energjisë qelizore dhe neurotransmetuesve
Nuk krijon hiperaktivitet
Nuk krijon varshmëri
E vërtetuar shkencëtarisht.

Rekomandohet gjithashtu për:

• Para fluturimeve
• Studentët që kanë agjendë të ngjeshur provimesh
• Njerëzit modern që kanë shumë ngarkesa
• Mbledhje dhe konferenca
• Prezantime publike.

Pa: Sheqer, Natrium, Majë, Aroma artificiale dhe Gluten.
E përshtatshme për vegjetarian.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

VitaNADH 10 Sublingual Tableta , është shtesë ushqimore. Nuk I zëvendëson shujtat e rregullta. Mbajeni në temperaturë të dhomës dhe larg kontaktit me fëmijë. 

Nëse jeni shtatzëne apo keni ndonjë çrregullim shëndetësor, konsultohuni më mjekun para fillimit të përdorimit.

Rekomandohet të konsumohet 1-2 herë në ditë nga 1 tabletë. Për efekt më të mirë të mirret 1 orë para aktivitetit. Vendos tabletën nën gjuhë deri sa të shkrihet plotësisht.

Indikatorët

  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • Përmirëson koncentrimin
  • Shton energjinë
  • Ushqen trurin

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0