045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vitaminë Për Forcimin e Nervave me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vitaminë Për Forcimin e Nervave 180 Copa

8.99 7.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSANCT BERNHARD
Sasia
1

Rreth Vitaminë Për Forcimin e Nervave

Për
trupin e njeriut, vitaminat B janë të një rëndësie të veçantë, të cilat janë të
bashkuara në të ashtuquajturin kompleks vitaminë B

Nëse nuk janë të disponueshme në organizëm, shpejt mund të
ndiheni të lodhur, të raskapitur dhe nervoz.

Me vitamina B të rëndësishme për nerva të forta.
Vitaminat B6 dhe B12 për funksionimin normal të sistemit nervor dhe reduktimin e lodhjes

Vitaminat B, të cilat gjenden së bashku në B-kompleks, mund
të gjenden p.sh. edhe në majin (tharbin) që gjendet gjithashtu në kapsulat
tona. Me këto vitamina ju i veni në dispozicion të trupit tuaj të gjitha së
bashku që organizmi mund t’i shfrytëzoi në mënyrë optimale.

Çdo kapsulë përmban 1.6 mg vitaminë B1, 2.0 mg vitaminë B2,
1.9 mg vitaminë B6, 1.0 pg vitaminë B12, 20.0 mg niacin, 10.0 mg acid
D-pantothenik dhe 40.0 mg vitaminë maji-tharmi.
 Calcium 64.7mg

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Rekomandojmë marrja e 1-2 kapsula në ditë me lëngje të mjaftueshme.

Indikatorët

  • Largon lodhjen dhe plogështinë
  • Ndihmon në funksionimin e shëndetshëm nervor
  • Pamjaftushmëria e vitaminave të grupit B
  • Përmirëson shëndetin nervor

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0