045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vitaminall me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vitaminall 20 Copa

7.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiMy Elements
Sasia
1

Rreth Vitaminall

Çka është Vitaminall?

Jepini fund lodhjes së përditshme me Vitaminall!
Shpesh herë na ndodhë që në fund ose gjatë ditës të ndihemi të lodhur dhe pa energji. Për të parandaluar rënien e imunitetit duhet që më shumë të kemi kujdes ndaj shëndetit tonë.

Ne duhet të ushqejmë sistemin tonë imunitar me përbërësit e nevojshëm si është më së miri.

Zgjidhjen e gjejmë tek Vitaminall!

Vitaminall është një formulë fantastike e përbërë nga 12 vitamina, 8 minerale, CoQ10 dhe Ginseng-që jep këto efekte në organizëm:
1. Forcon sistemin imunitar
2. Dhuron forcë dhe energji
3. Largon lodhjen, stresin dhe tendosjen
5. Përmbush nevojat ditore me vitamina dhe minerale
7. Përmirëson mungesën e vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese në trupin e njeriut
8. Ndihmon absorbimin e vlerave ushqyese të marra me ushqim
9. Përmirëson rezistencën e organizmit
10. Ruan dhe regjeneron shëndetin

Merrni Vitaminall për performancë optimale, shëndet, energji dhe vitalitet për të gjitha moshat!

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Mënyra e përdorimit:

Merret si një shtesë diete për të rriturit, (1) një tabletë e tretur çdo ditë në një gotë me ujë (200ml), mundësisht me ushqim.

Indikatorët

  • Mbulon mungesën e vitaminave
  • mineraleve dhe vlerave ushqyese në trupin e njeriut
  • Ndihmon në përballimin e ndjenjës së lodhjes (plogështisë)
  • Ndihmon trupin të absorboj më mirë vlerat ushqyese të marra përmes ushqimit
  • Ofron forcë dhe energji për trupin e njeriut
  • stresit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0