045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Hair Vit Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Hair Vit Kapsula 1x30 Copa

15.29 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth Hair Vit Kapsula

Hair-Vit
kapsulat janë të formuluara me përbërës ushqyes të nevojshëm për flokë të
forta dhe të shëndetshme. Kapsulat Hair-Vit janë të pasura me vitamin B dhe
Amino Acide për të ndihmuar në shtimin e volumit, forcimin dhe ngjyrën e
flokëve dhe janë të përshtatshme si për gra ashtu edhe për burra.
Hair-Vit kapsulat janë të
përkryera për:
Personat
që nuk kanë flokë të shëndetshme për shkak të dietës së pa përshtatshme
   
Personat
që përjetojnë periudha të stresit ekstrem
           
Personat
që kanë rënje jo normale të flokëve në ditë
         
Personat
që duan të kenë flokë të shëndetshme dhe të forta
         
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

 Hair-Vit mund të
përdoret nga të rriturit dhe fëmijet nga mosha 16 vjet, nga një kapsulë në
ditë pas ushqimit në mëngjes. Të mos tejkalohet doza e rekomanduar përveq
nese rekomandohet nga një person i kualifikuar.

Indikatorët

  • Ndalon rënjen e flokëve
  • Rënja e flokëve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0