045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vitamin E Oil 20.000iu me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vitamin E Oil 20.000iu 50 Mililitra

20.29 19.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Vitamin E Oil 20.000iu

Burimi natyral i Vitaminës E përmban tokoferole me efekte sinergjike.

Preferohet te gratë në menopausë. Te meshkujt dhe femrat me lëkurë të thatë ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës dhe enëve të gjakut.

Nuk përmban SHEQER, kripë dhe niseshte.

Vitamina E, kundër rrudhave dhe strijave të lëkurës. Aplikojeni direkt mbi lëkurë, duke e masazhuar me mollëzat e gishtave. Vitamina E është një antioksidant, e cila rigjeneron qelizat e lëkurës, duke e bërë atë të duket si e re. Eleminon rrudhat dhe shenjat e mbetura nga lëndimet apo diegiet. Produkti me i shitur ne Angli, për një lëkurë të re, pa ndihmen e injeksioneve. Rekomanduar nga shoqata e dermatologëve në Angli!

1ml= 400iu

100% Bio dhe nuk ka kunderindikacione apo efekte anësore.

Pa sheqer, pa gluten dhe pa ngjyrues artificial.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Aktivitet antioksidues
  • Ndihmon në mbështetjen e funksioneve të shëndosha të trurit dhe kardiovaskulare
  • Ndihmon në tonifikimin, qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës
  • Ndihmon te dobësimi i qarkullimit të gjakut në ekstremitete

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0