045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vitamin B6– 100 mg me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vitamin B6– 100 mg 100 Copa

16.39 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Vitamin B6– 100 mg

Natures Aid Vitamina B6 përmban 100mg të Vitamina B6. Vitamina B6 kërkohet për funksionin normal të hormoneve dhe për të ruajtur energjinë dhe vitalitetin e përgjithshëm. Ndihmon për të mbështetur eshtrat, dhëmbët, flokët dhe lëkurën
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

1 Tablet ne dite

Indikatorët

  • Mundëson lëkurë, thonjë dhe flokë të shëndoshë
  • Ndihmon në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve
  • Për vitalitet dhe shëndet

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0