045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Viusid Oral Sol me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Viusid Oral Sol 15x30 Mililitra

48.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiCatalysis
Sasia
1

Rreth Viusid Oral Sol

Visuid Oral Sol 30ML  
Solucion oral 
VIUSID përmban një formulim të substancës aktive që luan një rol në rritjen e sistemit imunitar.
VIUSID ka efekte anti-virale dhe anti-inflamatore.
VIUSID stimulon prodhimin e interferonit dhe përmban antioksidantë të fuqishëm të aktivizuar.
VIUSID përmban përbërësin kryesor aktiv që është Acidi Glycirrhizinic që rrjedh nga ekstrakti i bimëve Glycyrrhiza glabra.
VIUSID është formuluar me përbërës natyral Ekstrakt rrënjë jamball, kështu që mund të përdoret për trajtim afatgjatë, duke filluar nga vegjël, fëmijë, të rritur dhe të moshuar.
VIUSID është i sigurt për përdorim në gratë shtatzëna dhe laktacionit
VIUSID përmirëson cilësinë e jetës në njerëz me çrregullime imune:
HERPES, HIV AIDS, DHF, MALARIA, HEPATITIS, PSORIASIS).
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Fëmijët: Nen moshen 6 Vjeqare Neomat ose te posalindurit 1 her ne dite 10 ml 
Të rriturit:  (30 ml), 1 herë në ditë.
Perdoret edhe Gjat Laktacionit

Indikatorët

  • Antiinflamator
  • Antiviral
  • Është antioksidant i rëndësishëm
  • Forcon sistemin imunitar

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0