045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Varuprostin Tableta me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Varuprostin Tableta 1x50 Copa

6.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiVarufarm
Sasia
1

Rreth Varuprostin Tableta

Tableta Varuprostin përmban disa bimë bimore, përfshirë hithrën (Urtica dioica) që kanë veprim diuretik, antimikrobik dhe antiinflamator, zmadhojnë volumin e urinës, rritin rrjedhën maksimale urinare, zvogëlojnë sasinë e urinës së mbetur dhe zvogëlojnë frekuencën e urinimit, të cilat moderojnë dhe zvogëlojnë simptomat e hipertrofisë beninje dhe prostatit kronik.
Kategori ilaçe bimor
Përbërja:
Urticae radix, Tribuli herba, Visci herba, Stigmata maydis, Hyperici herba
1 paketë përmban 50 tableta.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mënyra e përdorimit:
Mënyra e zakonshme e përdorimit është tri herë në ditë dy tableta me gotë uji.

Indikatorët

  • Frenon zhvillimin e prostatës
  • Lehtëson simptomat e prostatës hipertrofike
  • Ndihmon në funksionimin e fshikëzës së urinës dhe tëmthit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0