045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vaj Peshku Vitamin D+ E me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vaj Peshku Vitamin D+ E 30 Copa

4.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiLifeLine
Sasia
1

Rreth Vaj Peshku Vitamin D+ E

 Vaj e peshkut me vitamina D dhe E Paketa përmban 30 kapsula të buta.
 Janë një shtojcë dietetike, e dedikuar për fëmijët mbi moshën tre vjeç dhe të rriturit, si një shtesë e përditshme e acideve yndyrore Omega-3, vitaminave D dhe E.
Kjo është një formulim i përmirësuar i Rruazave të Peshkut me një përmbajtje të shtuar të acideve yndyrore Omega-3. Besohet se acidet yndyrore Omega-3 kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të syrit dhe trurit, ndihmojnë me proceset inflamatore të lidhura me astmën dhe bronkitin.
Vitamina D kontribuon në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve normalë, ndërsa vitamina E kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
Perlat janë shije të këndshme dhe fëmijët lehtë mund t’i përtypin ato.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Doza e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet!
Shtesat e ushqimit nuk mund të përdoren si zëvendësim për një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar!
Produkti nuk duhet të merret nga personat që janë tepër të ndjeshëm ndaj ndonjë përbërësi.
Nëse ka tashmë një terapi të listuar konsultohuni me një mjek / farmacist para përdorimit të produktit.
Gratë shtatzëna duhet të konsultohen me një mjek / farmacist përpara përdorimit të produktit.
Produkti nuk është i dedikuar për fëmijët më të vegjël se tre vjet.
Një kapsulë e butë e përditshme për të rriturit dhe fëmijët e moshës tre vjeçare. Kapsulat kanë një shije të këndshme të limonës, dhe fëmijët mund t’i përtypin lehtë.

Indikatorët

  • Mbrojtja e qelizave ndaj stresit oksidativ
  • Ndihmon në funksionimin normal të trurit dhe syve
  • Ndihmon në mbajtjen e funksionit të memories dhe perfomancës së trurit tek fëmijët
  • Ndihmon në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve
  • Ndihmon në zhvillimin normal të eshtrave
  • Për të lehtësuar shqetësimet në osteoporozë dhe sëmundjet reumatoide

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0