045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vaj Peshku Vitamin A+D me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vaj Peshku Vitamin A+D 30 Copa

4.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiLifeLine
Sasia
1

Rreth Vaj Peshku Vitamin A+D

Rruaza e peshkut me vitamina A dhe D Paketa përmban 30 kapsula të buta
Janë një shtojcë dietetike për fëmijët mbi moshën tre vjeçare dhe të rriturit, siç është plotësimi i përditshëm i acideve yndyrore Omega-3, vitaminave A dhe D.
Vitaminat A dhe D kontribuojnë në funksionin normal të sistemit imunitar.
Vitamina A kontribuon në ruajtjen e një mukozale normale (mukozë).
Vitamina D kontribuon në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve normalë.
Besohet se acidet yndyrore Omega-3 kontribuojnë në ruajtjen e funksionit normal të syrit dhe trurit, ndihmojnë me proceset inflamatore të lidhura me astmën dhe bronkitin.
Perlat janë shije të këndshme dhe fëmijët lehtë mund t’i përtypin ato.
Vitamin A (retinol palmitat) 400 µg RE 50 0,22 g RE
Vitamin D3 7 µg 140 3,78 mg
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Një kapsulë e butë e përditshme për të rriturit dhe fëmijët e moshës tre vjeçare. Kapsulat kanë një shije të këndshme të limonës, dhe fëmijët mund t’i përtypin lehtë.

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Ndihmon në funksionimin normal të trurit dhe syve
  • Ndihmon në zhvillimin normal të eshtrave

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0