045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vaj për Thonjë 10 Mililitra

6.89 5.49 €

Kategoria
ProdhuesiSANCT BERNHARD
Sasia
1

Rreth Vaj për Thonjë

Vaj i thonjve me vitaminë E natyrore

Me vaj kernel kajsi, vaj avokado dhe vaj arrë. Promovon thonjtë e shëndetshme dhe të bukur. Me përdorim te rregullt, ajo ndihmon në parandalimin e thonjve të brishtë dhe të thara .
Ky shkop praktik për kujdesin e thonjve përshtatet në kuletë ose xhep të vogël. 

Thjesht përdorni ne thonjë dhe aplikoni në formë masazhi.

Rezultat i shkelqyer 💅🏻👌

Indikatorët

  • çrregullimeve të thonjve (çarje)

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0