045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vaj I Kajsisë me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vaj I Kajsisë 100 Mililitra

12.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiGA-Me-HA
Sasia
1

Rreth Vaj I Kajsisë

Vaj Kajsije 100ml.
Perdoret Per gatim.
Ndihmon ne trajtimin e kancerit dhe astmes, zbret shtypjen e gjakut, trajton aneminë, Zvoglon rrezikun e semundjeve te zemres, Permison metabolizmin, Lehteson dhimbjet e veshit, Per Ftohje dhe Grip, Per floke e shendetshme etj.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Dozimi 1 luge te mesme 2 here ne dite.

Indikatorët

  • Ndihmon në përmirësimin e metabolizmit
  • Parandalimin e gripit dhe ftohjes
  • Parandalon dhe shkatrron qelizat Kancerogjene
  • Personave me sëmundje të zemrës

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0