045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vaj i Farave të Kungullit me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vaj i Farave të Kungullit 250 Mililitra

18.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiTHRAKI LAND
Sasia
1

Rreth Vaj i Farave të Kungullit

Vaj Kungulli përmban vitamina A, B1, B2, B3, C, E, është e pasur me omega 3 dhe zink.
Ajo ndihmon në eliminimin e parazitëve të zorrëve në qarkullimin e gjakut, ruajtjen e kolesterolit dhe stimulojnë funksionin e veshkave. Është shumë efektive në trajtimin e kolesterolit.
Rrit fertilitetin për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminës E dhe substancave të tjera.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Ka një efekt mbrojtës në enët e gjakut
  • Lufton parazitët në zorrë dhe përtërin florën e tyre
  • Ndihmon në proçesin e tretjes
  • Pastron veshkat, parandalon formimin e gurëve dhe parandalon infeksionet urinare
  • Përmirëson mikro-qarkullimin periferik
  • Rrit shijen e ushqimit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0