045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vaj i Farave të Kungullit me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vaj i Farave të Kungullit 250 Mililitra

19.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Të tjera
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Vaj i Farave të Kungullit

-Vaj i farave të kungullit kuron infeksionet urinare tek fëmijët dhe të rriturit.
-Parandalon Kancerin e gjirit dhe Prostates

 i Pasur  me antioksidantë dhe acidet omega-6 esenciale yndyrore (EFA)
Nuk përmban aditivë, preservativa ose përbërës artificialë.
Vegjetarian dhe Vegan.
Nuk ka ngjyra artificiale apo shije.
free: GM, gluten, gruri, maja, qumështi, laktose, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Përdoreni ne Gatimet e juaja ne  Ushqime, sallata 

Indikatorët

  • Infeksionet e prostatës - Prostatite
  • Parandalon dhe shkatrron qelizat Kancerogjene

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0