045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Vaj Argani 100% Natural me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Vaj Argani 100% Natural 100 Mililitra

16.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiMoracco
Sasia
1

Rreth Vaj Argani 100% Natural

Vaji i Arganit 100% natural 
Mund të përdoret për:
1. PËR RIGJENERIMIN E LËKURËS
2. MASKË KUNDER RRUDHAVE
3. MASKA PËR FYTYRËN
4. MASKË PËR LËKURË TË THATË
5. KUNDËR PIKAVE TË ZEZA NË FYTYRË
6. SKRAB PËR TRUPIN
7. PËR FORCIMIN DHE ELASTICITETIN E GJINJVE
8. KUNDËR CELULITIT
9. KUNDËR AKNEVE
10. KUNDËR STRISHAVE (pas shtatzënisë dhe rënies së menjëhershme në peshë)
11. KUNDËR PSORIAZËS, EKZEMAVE, DERMATITEVE DHE SËMUNDJEVE TË TJERA TË LËKURËS
12. PËR MBYLLJEN E PLAGËVE NË LËKURË
13. KUNDËR RREZEVE UV
14. PËR BUZËT
15. KUNDËR IRRITIMEVE TË DEPILIMIT
16. PËR FLOKËT E DËMTUAR
17. PËR THONJTË
18. PËR RELAKSIMIN E MUSKUJVE 
19. KUNDËR DHIMBJEVE TË ARTIKULACIONEVE
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Për ngadalësimin e plakjes te të gjithë personat mbi moshën 35 vjeçare
  • Vaj Argani ngadaleson plakjen

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0