045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Turmeric me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Turmeric 1x60 Copa

28.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Turmeric

Turmeriku ( curcuma longa) është një erëz me origjinë indiane.

– Parandalon mpiksjen e gjakut.
– Redukton depresionin dhe ankthin.
– Lufton inflamacionet.
– Trajton Alzheimer.
– Përmirëson shëndetin e lëkurës.
– Parandalon dhe trajton disa lloje të kancerit.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Hidratim, kujdes dhe trajtim të lëkurës së thatë
  • Ndikon në qetësim nervor, redukton stresin dhe lehtëson ankthin
  • Parandalon ndryshimet qelizore të cilat mund të qojnë në shfaqjen e kancerit
  • Tek depresioni

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0