045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Turmeric Root Extract 60 Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Turmeric Root Extract 60 Kapsula 1x60 Copa

24.09 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSolgar
Sasia
1

Rreth Turmeric Root Extract 60 Kapsula

Ekstrakti i rrënjës së Indisë- Kapsulat e perimeve janë një nga formulat botanike të Solgarit me cilësi premium që përmbajnë ekstrakte të standardizuara. 
Ndihmojnë në luftimin e radikaleve të lira të qelizave që dëmtojnë qelizën në trup. Shafrani ka një histori të gjatë në Indi. Në fakt, shumë shtetas të moshuar të Indisë janë raportuar të jenë në gjendje të mbajnë funksionimin e shëndetshëm të trurit gjatë moshës, prandaj konsumimi i lartë i Turmeric-ut në Indika kontribuar në shëndetin dhe funksionimin e trurit.
Përdoret gjithashtu për dhimbje koke, bronkit, ftohjet, infeksionet e mushkërive, ethe, probleme menstruale, lëkurë, shërim pas operacionit dhe kancer. Përdorime të tjera përfshijnë depresionin, sëmundjen Alzheimer, ënjtjen në shtresën e mesme të syrit (uveitis e mëparshme), diabetin, mbajtjen e ujit, një sëmundje autoimune quajtur lupus erythematosus sistemik (SLE), tuberkulozi, inflamacion urinar të fshikëzës dhe probleme të veshkave.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nuk është e duhur për përdorim nga gratë shtatzëna ose të moshuarit.
Ruajeni në temperaturën e dhomës (15º-30ºC). Ruajeni nga nxehtësia, drita dhe lagështia. 
Mos i tejkaloni udhëzimet për përdorim.
Si shtesë ushqimore për të rriturit, një (1) kapsulë perimesh çdo ditë,  mundësisht në orët e ngrënies.

Indikatorët

  • Infeksionet e fshikëzës së urinës - Cistite
  • Ndihmon në fuksionimin normal të veshkave
  • Ndihmon në funksionimin e shëndetshëm nervor
  • Në funksionimin normal të trurit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0