045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Turmeric Curcumin me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Turmeric Curcumin 600 Miligram

16.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiWebber Naturals
Sasia
1

Rreth Turmeric Curcumin

Curcuminoids dhe përbërësit e tjerë aktivë të shafranit ofrojnë aktivitet antioksidues për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetit të mirë, mbështesin tretjen dhe, si një anti-inflamator natyror, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të përbashkëta dhe kushteve të tjera inflamatore.

Përbërësit:

  Ekstrakt shafran i zakonshëm në 95% curcuminoids 50mg

 Turmeric  pluhur shafran 550 mg

Turmeric Curcumin është përdorur tradicionalisht në Ayurveda për të lehtësuar dhimbjen dhe inflamacionin dhe për të ndihmuar në shërimin e plagëve të vogla dhe djegie, irritime të vogla të lëkurës. Përdoret në mjekësinë bimore si një hepatoprotectant (mbrojtës i mëlçisë).

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Për rezultatet më të mira, merrni 1 herë në ditë nga 1 kapsulë

Indikatorët

  • Aktivitet antioksidues
  • Antiinflamator
  • Irritime të vogla të lëkurës
  • Mbrojtës i mëlçisë
  • Ndihmon gjallërimin e Lëkurës
  • Ndihmon në funksionimin e fshikëzës së urinës dhe tëmthit
  • Në lehtësimin e dhimbjeve të nyjeve
  • Zbutjen e dhimbjeve në muskuj dhe në nyje

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0