045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Thiosoap 250ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Thiosoap 250ml 250 Mililitra

11.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiBionike
Sasia
1

Rreth Thiosoap 250ml

Pastron Lehtesisht lekuren e papaster

Vepron si antibakterial, pastron aknet dhe  normalizon yndyren ne lekure

Pastrues I lengshem kunder akneve dhe lekures te yndyrshme (per fytyre dhe trup). Vepron butesisht duke riacidifikuar siperfaqen e lekures, pa prishur balancen hidro-lipidike te saj. Permban squfur si dhe  nje perzirje substancash ne doza te duhura per te ruajtur ne shkalle te larte balancen lipidike te lekures.

Indikacioni

Pastrues I akneve dhe balancues I shtreses lipidike te lekures.

Perdoret si per fytyre ashtu edhe per trup.

Permbajtja

Squfur: ky perberes vepron si antibakterial, eliminon pikat
e zeza dhe te bardha dhe kontrollon sekretimin e yndyres ne lekure.

Acidi Laktik: ribalancon ph e lekures.

Karboksilmetilcisteine: 
permban aminoacide sulfurike qe ndikojne ne sekretimin e yndryres ne
lekure.

 

 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Aplikohet direkt ne lekure, masazhohet lehte lekura dhe
shpelahet me uje te rrjedhshem.

Indikatorët

  • Lekur e yndyrshme me tendence aknesh
  • Tek aknet

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0