045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Tableta kunder Migrenes me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Tableta kunder Migrenes 60 Copa

20.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Tableta kunder Migrenes

KUNDËR MIGRENËS DHE VESHIT TË MESËM, kura natyrale me bimën Tanacetum parthenium
Tanacetum parthenium është një bimë e njohur medicinale, e cila përdoret kundër etheve, migrenës, dhimbjeve të kokës, artritit , dhimbjeve të stomakut , të dhëmbit si dhe në problemet e infertilitetit. 
Ajo ka një histori të gjatë që nga Greqia e lashtë, ndërsa sot është e preferuara e herbalistëve për trajtime të inflamacioneve të ndryshme, e sidomos për trajtimin e migrenës.

Kur duhet përdorur?

– Për të trajtuar migrenën dhe dhimbjet e tjera të kokës.
– Sëmundjet e veshit të mesëm dhe zhurmave në vesh si tinnitus dhe vertigo.
– Dhimbjet menstruale dhe probleme të infertilitetit.

Nga disa studime të kryera në Angli ka rezultuar se përdorimi i Tanacetum parthenium ulë ndjeshëm:

– shpeshtësinë e dhimbjeve të kokës, 
– vjelljen dhe marramendjen
– ndjeshmëritë ndaj dritave të forta dhe zhurmave, të cilat shoqërojnë sëmundjen e migrenës.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nuk preferohet tek shtatëzënat dhe nënat 
Përdorimi mbi 18 vjeç – 1 tabletë në ditë pas buke.

Indikatorët

  • Migrenë dhe dhimbje koke të etiologjisë së ndryshme

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0