045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Swanson Vitamin D3 2000 IU Vaj Kokosi me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Swanson Vitamin D3 2000 IU Vaj Kokosi 1x60 Copa

10.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSwanson
Sasia
1

Rreth Swanson Vitamin D3 2000 IU Vaj Kokosi

Vitamin D3 2000 IU & 1 Gram Vaj Kokosi në një kapsulë (softgel). Vitaminë D3 me vaj kokosi në një kapsulë, kombinim i përkryer për marrjen e vitaminës D3 në organizëm, sidomos gjatë stinëve kur dielli mungon dhe mund të përballemi me insufiqiencë të vitaminës D. Përmbajtja e vajit të kokosit e rritë apsorbimin e vitaminës D3 dhe sigurisht që shton dhe vlera tjera ushqyese.

Roli i vitaminës D në organizëm është esencial, vazhdon të vlerësohet lartë nga profesionistët shëndetsorë e mbështetur edhe me studime shkencore të panumërta.

Efektet terapeutike:
– Për eshtra dhe dhëmbë të shëndetshëm;
– Mbështet sistemin imunitarë, trurin dhe sistemin nervor;
– Rregullon nivelin e insulinës kështu ndihmon në menaxhimin e diabetit;
– Mbështet funksionimin e mushkërive dhe sistemit kardiovaskular.
– Përmbajtja e Vajit të kokosit shton vlerat ushqyese këtij produkti.

 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Të merret 1×1 ose 2×1 e shoqëruar me ujë.

Indikatorët

  • E përshtatshme për diabetikët
  • Mbështet funksionin e gjëndrës tiroide, zemrës dhe sistemin imunitar
  • Ndihmon në mbështetjen e funksioneve të shëndosha të trurit dhe kardiovaskulare
  • Ndihmon në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0