045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Swanson Noni 60 Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Swanson Noni 60 Kapsula 500 Miligram

14.09 11.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSwanson
Sasia
1

Rreth Swanson Noni 60 Kapsula

Noni Fruit (Morinda Citrifolia) 500 mg

Historikisht Noni është përdorur për probleme të ndryshme shëndetsore. 

-Antioksidant i fuqishëm;

-Posedon substanca që ndihmojnë në regjenerimin e qelizave;

-Për të përmirësuar rezistencën e organizmit;

-Gjatë ftohjes dhe gripit;

-Gjatë marrjes së antibiotikëve;

-Ndihmon tek sëmundjet autoimune;

-Ndihmon tek sëmundjet kronike;

-Pas operacioneve kirurgjikale;

-Parandalimin e kancerit;

Për të shtuar dhe ruajtur nivelet e përgjithshme të energjisë;

Secilit për ta përforcuar sistemin imunitar për shkak të rolit të saj në mbrotjen e organizmit kundër stresit oksidativ.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Të mos përdoret gjatë shtatzanisë dhe gjidhënies.

Të merren dy kapsula në ditë të shoqëruar me ujë.

Indikatorët

  • Forcon sistemin imunitar
  • Mbrojtja e qelizave ndaj stresit oksidativ
  • Parandalon ndryshimet qelizore të cilat mund të qojnë në shfaqjen e kancerit
  • Shton energjinë

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0