045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Swanson Passion Maca 60 Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Swanson Passion Maca 60 Kapsula 500 Miligram

19.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSwanson
Sasia
1

Rreth Swanson Passion Maca 60 Kapsula

Maca është bimë e njohur në tërë botën si afrodiziak si dhe rritë potencialin e plleshmërisë te të dy gjinitë. Energjetik natyral i cili përmirëson aftësitë psikofizike dhe përmirëson plotësisht shëndetin. Kjo bimë përmban vitamina, minerale dhe amninoacide, dhe fitosterole. 

Efektet:

Rritë libidon te të dy gjinitë;

Stimulon ovulimin;

kundër depresionit,

Përmirëson ereksionin dhe zvogëlon simptomat e impotencës te meshkujt;

Përmirëson gjenezën e spermës dhe rritë nivelin e testosteronit në organizëm;

Rritë kënaqësinë dhe performancën seksuale;

Rritë energjinë, vitalitetin dhe përmirëson shëndetin psikofizik.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nuk përdoret gjatë shtatëzanisë dhe gjidhënjes.

Të merret një kapsulë në ditë e shoqëruar me ujë.

Indikatorët

  • frekuencën e orgazmës dhe redukton thatësinë vaginale
  • Përmirëson shëndetin nervor
  • Rrit kënaqësin seksuale
  • Rritë kënaqësinë seksuale
  • Siguron energjinë e nevojshme të trupit
  • Tek depresioni

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0