045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Swanson EFAS Flaxeed Oil ( Vaj Liri ) 1000mg me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Swanson EFAS Flaxeed Oil ( Vaj Liri ) 1000mg 1x100 Copa

8.49 7.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSwanson
Sasia
1

Rreth Swanson EFAS Flaxeed Oil ( Vaj Liri ) 1000mg

Përmbajtja: Vaj liri 1000mg, Omega-3-ALA (alpha linolenic acid) 40-60% Omega-6-Linolenic acid 12-18%, Omega-9-Oleic acid 12-18%

Efektet terapeutike:

Zvogëlon nivelin e kolesterolit në gjak dhe ndihmon në masë të madhe në trajtimin e shumë sëmundjeve kardiovaskulare siq janë shtypja e lartë e gjakut, arterioskleroza, tromboza, aritmia e zemrës dhe të ngjajshme;

Ka dhënë rezultate shumë të mira për trajtimin e artritit reumatik, osteoporozës, meteropatisë dhe problemeve tjera të eshtrave;

Ndihmon kujtesën, koncentrimin;

Është stimulans i shkëlqyer i cili përshpejton metabolizmin që mundëson djegie më të shpejtë të yndyrave në organizëm;

Për trajtimin e sëmundjeve të lëkurës;

Ndihmon për trajtimin e sklerozës multiple dhe diabetit,

Përmirëson simptomat e astmës dhe pengesa të tjera të sistemit respirator;

Forcon imunitetin dhe rekomandohet për ruajtjen e shëndetit në tërësi.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Të merret një Kapsulë dy ose tri herë në ditë të shoqëruar me ujë.

Indikatorët

  • Luan një rol të rëndësishëm në shëndetin kardiovaskular dhe në sistemin nervor
  • Mbanë të shëndetshme nyjet dhe kockat
  • Ndihmon gjallërimin e Lëkurës
  • Ndihmon në përmirësimin e metabolizmit
  • Ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit në gjak

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0