045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Swanson Condition Specific Brain Essentiales 60 Caps me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Swanson Condition Specific Brain Essentiales 60 Caps 1x60 Copa

16.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSwanson
Sasia
1

Rreth Swanson Condition Specific Brain Essentiales 60 Caps

Përmban : Vitamin B6-25 mg, Vitamin, B12 – 250 mcg, Pantothenic,Acid 25 mg gotu Kola 150 mg, L-Gutamine 100 mg, L-Tyrosine 100 mg, Soy Lecithin 100 mg, Ginkgo Biloba Extrakt-60 mg, DHA-30 mg, Acid Alfa Lipoic-25 mg, DMAE Bitartrate 25 mg, Phosphatidylserine 1 mg.

Efektet Terapeutike:

– Veprim Neuroprotektiv;
– Ndihmon në ruajtjen e kujtesës;
– Tek rastet me marramendje;
– Revitalizon qelizat nervore dhe funksionin e sistemit nervor;
– Tek rastet me insufiçiencë cerebrale;
– Përmirëson qarkullimin e gjakut;
– Zvogëlon rrezikun nga sulmi cerebrovascular.

 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Nuk përdoret gjatë shtatzanisë dhe gjidhënies, konsultoni mjekun para përdorimit.

Të merret një kapsulë në ditë shoqëruar me ushqim dhe ujë.

Indikatorët

  • Forcon koncentrimin, motivimin dhe kujtesën
  • Mbështet zemrën e shëndetshme dhe enët e gjakut
  • Ndihmon në funksionimin e shëndetshëm nervor
  • Ndihmon në mbajtjen e funksionit të memories dhe perfomancës së trurit tek fëmijët
  • Përmirëson shëndetin nervor

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0