045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Swanson Biotin 5mg 30 Copa

4.99 €

Kategoria
ProdhuesiSwanson
Sasia
1

Rreth Swanson Biotin 5mg

Bën pjesë në grupin e vitaminave B, është kofaktor i rëndësishëm i enzimeve të cilat përfshihen në metabolizmin e acideve yndyrore dhe në këtë mënyrë furnizohen qelizat me energji. Njihet si vitamin i bukurisë për shkak të vlerave ushqyese të cilat sigurojnë flokë, lëkurë dhe thonjë të shëndetshëm.

Nga mungesa e Biotinës në organizëm vie deri te flokët e dobëta, humbje të ngjyrës, fytyrë me puçrra dhe luspa të kuqe rreth syve, gojës, dhe hundës.

 

Të merret një kapsulë në ditë.

Indikatorët

  • Është efektiv dhe ndihmon në trajtimin e të gjitha llojeve të shenjave dhe gjithashtu shëron dhe parandalon shenjat nga tërheqja e lëkurës
  • Ndihmë për forcimin e flokëve dhe thonjve
  • Për kujdesin e buzëve, rreth zonës së syve, çrregullimeve të thonjve (çarje)
  • Për vitalitet dhe shëndet

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0