045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Sexxes for Men me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Sexxes for Men 2 Copa

9.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSexxes
Sasia
1

Rreth Sexxes for Men

Sensualiteti, kënaqësia dhe passioni – këto janë nevojat bazike njerëzore, të cilat fatkeqësisht
shoqërisë së sotme modern cdo herë e më shumë po i mungojnë. Stresi dhe të ushqyerit e
parregullt, shkaktojnë zhdukjen e këtyre vlerave të cmueshme nga jeta e përditshme
Për shumë njerëz, kjo gjithashtu ndikon edhe ne jetën e tyre seksuale.
Por kjo tashmë mund të parandalohet
Tabletat “FOR MEN” dhe “FOR WOMEN”
ndihmohjnë zinxhirët e jetës sonë seksuale me
SEXXES® FOR Men është një shtojcë e pëlqyeshme dietetike që përmban Niacin- (vitaminë B3 qe ndihmon në uljen e lodhjes) dhe seleniumin (qe kontribuon në formimin normal të spermatozoideve), si dhe ekstrakte natyrale dhe pluhurat që rrjedhin nga bimë, fruta dhe kërpudha të përzgjedhura me kujdes.
-Rrit epshin qëndrueshmerin dhe knaqësin seksuale te të dy gjinit
-Permison fertilitetin te Grate
Komponentët e përfshirë:
• Pluhur Maca
• ekstrakt xhensen
• Goji ekstrakt frutash
• Reishi pluhur
• Ekstrakt anise
• Ekstrakt Jasmine
• Niacin (Vitamina B3)
• Selenium
100% bio
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Perdoret 90 minuta para Mardhenjes seksuale

Indikatorët

  • Për përformancë më të mirë seksuale
  • Rrit kënaqësin seksuale

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0