045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Serrapeptase me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Serrapeptase 1x30 Copa

16.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth Serrapeptase

Serrapeptaza është një enzimë superiore proteolitike me vetitë e fuqishme anti-inflamatore që luajnë një rol jetësor në menaxhimin e dhimbjes, për shkak të aftësisë së saj për të bllokuar lirimin e amines që nxisin dhimbjen nga indet e përflakur. Ky enzimë i fuqishëm kontribuon në nyje të shëndetshme, muskuj dhe lëndime të ndryshme të indeve të buta.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Marrja e rekomanduar e përditshme e Kapsulës Serrapeptase:
Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, një kapsulë çdo ditë në stomak bosh. Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar ditore përveç nëse këshillohet nga një person i kualifikuar.

Indikatorët

  • Antiinflamator
  • Dhimbje të nyjeve me etiologji të ndryshme
  • nyjeve dhe eshtrave
  • Për sëmundjet që shkaktojnë dhimbje ose traumë të kyçeve, tendineve, ligamenteve dhe muskujve
  • të muskujve dhe të nyjeve pas lëndimit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0