045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Rederma Për Lytha me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Rederma Për Lytha 50 Mililitra

9.89 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Krem
ProdhuesiLCC Pharm
Sasia
1

Rreth Rederma Për Lytha

REDERMA FORTE – Balsam bimor kundër lythave virusal 

SHPËTOHUNI PREJ LYTHAVE VIRUSAL PËRGJITHMONË. 

REDERMA FORTE
Balsam bimor kundër lythave virusal
SHPËTOHUNI PREJ LYTHAVE VIRUSAL PËRGJITHMONË
Lythat janë beninje, rritje (të dala) të pabarabarta në lëkurë të shkaktuara nga viruset papiloma të njeriut. Lythat mund të paraqiten kudo në të gjithë trupin, dhe transmetohen me kontakt direkt ose indirekt me një person të infektuar.
Lythat mund të paraqiten për shkak të rezistencës së dobët të organizmit, kështu që ndaj sëmundjes më të pirur personat me sistemet imun të dobësuar.
Rederma forte kundër lythave virusal, përgjithmonë i heq lythat virusale, lythat gjenitale-kondilomet, viruset dhe bakteret. Duke iu falënderuar, posaçërisht kombinimit të zgjedhur të bimëve me acid salicilik dhe rrëshirë kolofoni, zbuten lythat (të dalat) dhe në këtë mënyrë mundësohet heqja më të lehtë e tyre.
Ky preparat bimorë:
– i përthanë lythat virusal
– pengon paraqitjen përsëri e tyre
– rritë aftësinë e organizmit që të luftoj viruset
– redukton dhimbjet që rezultojnë nga inflamacioni – nuk len shenja në vendet ku kanë qen lythat.

Permban: Bar peshku-Lëpushkë, bar pezmi, lule gjaku (kontarion), mërgjyze, gjethe delli-dejçe, tamblagjak,rrodhëz, bargjan, bar ethesh, kamomil, hithër, shtog, propolis, vaj rozmarine, vaj Livande dhe vaj eukaliptusi.


info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

MËNYRA E PËRDORIMIT: 2 ose më shumë herë në ditë, gjithmonë para gjumit.

Indikatorët

  • Largon lythat

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0