045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Qaj Brusnicë 50gram me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Qaj Brusnicë 50gram 1x50 Gram

3.79 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Gel
ProdhuesiVitalia
Sasia
1

Rreth Qaj Brusnicë 50gram

Caji i Vitalia Cranberry përmban 60% boronicë dhe është një
përzierje natyrale e boronicës, lulebullit të hijeshkës, dhe mollës. Çaji
brucnisë është natyrisht i lartë në vitaminë C dhe me aromë të pasur aromatike.
Për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminës C, përdoret për të forcuar
sistemin imunitar dhe për të parandaluar infeksionet urinare.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Parandalon përsëritjen e infeksioneve të traktit urinar

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0