045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Primal Shurup me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Primal Shurup 150 Gram

3.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiEsensa
Sasia
1

Rreth Primal Shurup

Shurupi Primal në përbërje të tij përmban rrënjën e mëllagës së bardhë, ekstrakt të lagët të aguliçes dhe tinkturë të kamomilës. Sekrecioni nga rrënja e mëllagës së bardhë lag mukozën e grykës së fytit duke zvogëluar ngacmimin e kollës. Ekstrakti i aguliçes tëhollon sekretin e trashë bronkial dhe lehtëson kollitjen. Tinktura e kamomiles vepron si antiseptik, kundër ndezjes dhe qetëson mukozën e ngacmuar të rrugëve të frymëmarrjes. Në saje të këtij kombinimi: Shurupi Primal rekomandohet te mundimet që përcjellin ndezjen e rrugëve të frymëmarrjes, për qetësimin e kollitjes së pashqitur dhe lehtësimin e të kolliturit te kollitja produktive. Shurupi nuk përmban sheqer.

 Nuk shkakton kariesin. 

Përmban ëmbëltues natyral maltitol shurup.

Shurupi u dedikohet fëmijëve dhe të rriturve.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Mos e tejkalo dozën e lejuar që gjendet në paketim.

 

Indikatorët

  • Lehtësimin e të kolliturit te kollitja produktive
  • Për qetësimin e kollitjes së pashqitur
  • Zbut ngacmimin e rrugëve të frymëmarrjes

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0