045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Pregnotred 90 Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Pregnotred 90 Kapsula 700 Miligram

32.79 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiCatalysis
Sasia
1

Rreth Pregnotred 90 Kapsula

PREGNOTREND * 90 përmirëson funksionimin e sistemit riprodhues të femrave
Pregnotrend është formula e zhvilluar posaçërisht e vitaminave dhe mineraleve që përmirëson funksionimin e sistemit riprodhues të femrave dhe rrit mundësinë e gjetjes së shtatzënisë.
Stresi oksidues dhe mosha janë faktorë përcaktues për shfaqjen e ndërhyrjes në aftësinë riprodhuese të grave. PREGNOTREND synon të mbështesë gjëndrat e sekretimit të brendshëm, shëndetin dhe funksionimin e duhur të organeve riprodhuese femërore.
PREGNOTREND përmirëson funksionimin e sistemit riprodhues femëror dhe mbron shtatzëninë, rekomandohet si pjesë e terapisë komplekse në gratë që dëshirojnë të krijojnë.
Përbërësit: fara Kajsi, PABA, soje isoflavone 40% acetil cisteine, vitaminë C, arginin, carnitine fumarat, vitaminë E, sulfat zinku, karotinet beta, glukonat hekur, vitaminë B6; Vitamina B2, Acidi folik, seleniti natriumi, vitamina D3, vitamina B12.
micronutrient shtesë bazuar në ekstrakte bimore, antioksidantë, minerale, vitamina dhe aminoacidet për të balancuar trupin e femrës dhe micronutrient veçanërisht ato të pajisjeve dhe sistemeve të përfshira në riprodhim.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

 Përdorni: 1 kapsulë dy herë në ditë.

Indikatorët

  • Mbulon mungesën e vitaminave, mineraleve dhe vlerave ushqyese në trupin e njeriut
  • Shtatzania dhe laktacioni

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0