045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Pregnancy me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Pregnancy 1x60 Copa

19.89 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Pregnancy

Vlerësuar me çmimin “ suplementi” më i mirë për shtatëzëna në vitin 2014

Për përdorim para, gjatë dhe pas lindjes. 

E pasur me vitamin D  ekstra per zhvillimin e fetusit

Vitaminat dhe mineralet e kompanisë “Natures aid” janë të balancuara në mënyrë të tillë që të sigurojnë një ushqyerje sa më të mirë dhe të shëndetshme përpara së gruaja të mbetet 

shtatëzënë, gjatë konceptimit si dhe pas lindjes së fëmijës.

Janë 23 vitamina dhe minerale , duke përfshirë edhe acidin folic 400 µg si dhe vitaminën D shumë e nevojshme për zhvillimin e trurit dhe aftësitë konjiktive të fetusit si dhe për kocka më të forta.

100% Bio dhe nuk ka kunderindikacione apo efekte anësore.

Pa sheqer, pa gluten dhe pa ngjyrues artificial.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Dozimi: 1 kapsulë në ditë.

Indikatorët

  • Mbulon mungesën e vitaminave, mineraleve dhe vlerave ushqyese në trupin e njeriut
  • Shtatzania dhe laktacioni

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0