045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Pika nga Hithrat 30ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Pika nga Hithrat 30ml 30 Mililitra

2.69 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Pika
ProdhuesiMaxivita
Sasia
1

Rreth Pika nga Hithrat 30ml

Pika nga Hithrat Kopriva nuk është vetëm një barishte e zakonshme, është një ilaç i bakrit! Ju mund të krijoni një tinkturë medicinale (kapele) nga hithrat që mund të shërbejnë si shërim për sëmundje të ndryshme. Krerët përmbajnë shumë përbërës medicinale: klorofil, taninet, karotenoidet, fitosterol, vitaminë C dhe K, acid limoni, mukozë, dylli, minerale (hekur, kalium, kalcium, magnez, zink, mangan, bakër).
Përmirëson sistemin imun;
• Zbut simptomat e Artritit;
• Ndihmon në largimin e Acideve urinare nga Nyjet;
• Ndihmon në funksionimin e gjëndrave të Veshkave;
• Forcon Fetusin te Shtatzënat;
• Shkatërron parazitët në Zorrë;
• Ndihmon funksionimin e gjëndrave mbrojtëse, Mëlçinë;
• Përmirëson qumështin te nënat që ushqejnë me Gji;
• Zbut simptomat e Menopauzës;
• Zbut ngërçet Menstruale dhe Fryrjet;
• Ndihmon në thyerjen e gurëve në Veshka,
• Ndihmon te sëmundjet e rrugëve të frymëmarrjes, te Astma, parandalon Gjakderdhjet, ul rrezikun nga Kanceri i prostatës,
• Pakëson mundimet;
• Ftohjet.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Të ruhet në Temp 25 Grad Celcius.

Mënyra e përdorimit gjendet në Paketim.

Indikatorët

  • Ndihmon në fuksionimin normal të veshkave
  • Ndihmon në qetësimin e simptomave të menopausës
  • Përmirëson përgjigjen imune
  • Rekomandohet te mundimet që përcjellin ndezjen e rrugëve të frymëmarrjes
  • Tek ftohjet dhe të ngjirurit e zërit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0