045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Picolino krem me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Picolino krem 75 Mililitra

5.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Krem
ProdhuesiOFI spa
Sasia
1

Rreth Picolino krem

Picolino është një produkt i dobishëm në rastet e dermatitit, skuqjes nga pelena tek fëmijët dhe ekzemës. Prezenca e Oksidit të Zinkut i jep lëkurës efekt qetësues. Vaji i ullirit dhe vaji i bajamës i japin lëkurës efektin lehtësues. Prezenca e vitaminës E jep veprim protektiv dhe antioksidant. Pantenoli i jep butësi dhe qëndrushmëri. Aloe Vera hidraton lëkurën, e mbron dhe e zbutë në mënyrë natyrale.

Produkti revolucionar me përmbajtje 25% Oksid Zinku përhapet shumë lehtë gjatë aplikimit si dhe absorbohet shumë mirë nga lëkura.

Prezenca e një shtrese të lëngshme në sipërfaqe të produktit mund të shfaqet si pasojë e përmbajtjes së lartë të vajit të ullirit dhe nuk ka ndikim në vlefshmërinë e produktit.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Për përdorim të jashtëm. Evitoni kontaktin me sytë.

Mbajeni larg nga fëmijët.

Aplikojeni produktin në shtresë të hollë në pjesën e lëkurës së prekur (irrituar) dhe përhapeni me një masazhë të lehtë. Nëse është e nevojshme mbulojeni me garzë sterile.

Indikatorët

  • Redukton irritimet e shkaktuara nga agjent të jashtëm

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0