045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Pico Bronctuss Shurup me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Pico Bronctuss Shurup 120 Mililitra

5.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiOFI spa
Sasia
1

Rreth Pico Bronctuss Shurup

PICO BRONCTUSS Junior- Shurupi për fëmijë është një suplement ushqyes për përdorim oral kundër kollit te fëmijët i përbërë nga :gjethe delli,mullaga e bardhë,mjaltë akacie e rrush serezi, e dobishme për lehtësimin e kollës dhe funksionalitetin e sistemit respirator dhe fytit.

Veprimi:

1. Antitusik: ndihmon në qetësimin e kollës dhe infeksionet e sistemit respirator.

2. Ekspektorant: zbusin dhe hollojnë mucinën bronkiale dhe lehtësojnë heqjen e saj.

3. Veprim antiseptik dhe antibakterial: në sajë të Propolisit dhe lëngut të rrushit të Serezit.

4. Indikohet në rastet e ftohjes, gripit dhe virozave që shoqërohen me kollë të thatë apo kollë produktive.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Të mos përdoret tek fëmijët nën moshën 1 vjeqare.

Të konsumohen 5 apo 10ml shurup deri në 3 herë në ditë.

Indikatorët

  • Antibakterial
  • Antitusik
  • Ekspektorant
  • Kolla e thatë
  • Kollë produktive
  • Lehtëson të kolliturit

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0