045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Pactol Kids me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Pactol Kids 150 Mililitra

7.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Pactol Kids

PACTOL KIDS
Shtesë ushqimore e bazuar në mjaltë dhe ekstraktet e bimeve malloë, echinacea, trumzë dhe plantagno. 
Përdoret për të qetësuar dhe pastruar rrugët e frymëmarrjes.
PRODHUESI: Masenz, Spanjë
PËRBËRJA në 10ml: 
Mjaltë (600mg),
Ekstraktet Malva (200mg), 
Ekstrakt te bimes Plantagno 
(Plantago major) (100mg),
Acidi Askorbik (Vitamina C 80mg), 
Ekstrakt Echinacea 
(Echinacea angustifolia) (75mg),
Ekstrakt Trumze (Thymus) (50mg)
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

DOZIMI: 
1-5vjec: 5ml – 1 ose 2 herë në ditë
Mbi 5vjec: 10ml – 1 ose 2 herë në ditë
Preferohet ne mengjes
pas hapjes te konsumohet 30 dite

Indikatorët

  • Ndihmon në përmirësimin e rrugëve të frymëmarrjes
  • Zbut ngacmimin e rrugëve të frymëmarrjes

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0