045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Pacol Apetito Kids me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Pacol Apetito Kids 30 Mililitra

7.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Pika
ProdhuesiMasenz
Sasia
1

Rreth Pacol Apetito Kids

Formulë bazuar në ekstrakte bimore

të oreksit dhe tretjes, i përdorur për të

shtuar oreksin.

Me aromë të shijshme të dredhëzes.

 

PËRBËRJA në 10ml:

· Qumësht blete e fresket (300mg)

· Ekstrakt kinine (Cinchona calisaya)(50mg),

· Ekstrakt jamball(Glycyrrhiza glabra)(20mg),

Përmbajtja në 10ml, doza
maksimale ditore:

Vitamin B3                              24mg            16mg           150%

 

Mangan                                    4mg                2mg           200%

 

Vitamin B6                             2.96mg            1.4mg         212%

 

Vitamin B12                             3µg                2.5 µg         144%

 

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

DOZIMI:

Deri 5vjec: 5ml – 1 ose 2 herë në ditë

Mbi 5vjec: 10ml – 1 ose 2 herë në ditë

Indikatorët

  • Mundëson tretje të mirë
  • Shton Oreksin

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0