045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Ostol Children Syrup 120ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Ostol Children Syrup 120ml 120 Mililitra

8.89 7.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Shurup
ProdhuesiAl Pharma
Sasia
1

Rreth Ostol Children Syrup 120ml

Ostol Children Shërben për rritjen normale të eshtrave të fëmijëve, Mirmbajtje të dhëmbëve, Thithjen e Kalciumin (Ca)që të siguroj fortësin e eshtrave, Kontribon edhe në thithjen e Kalciumit në Gjak.
Nevojitet për një rritje të Shëndetshme të fëmijëve.
Kalciumin që e përmban është përgjegjës për eshtra, dhëmbë të shëndetshëm dhe parandalimin e osteoporozës, kalciumi ka edhe funksione të tjera të rëndësishme për organizmin e njeriut. Ndihmon në ruajtjen e shëndetit të zemrës, nervave dhe muskujve. Është sidomos i rëndësishëm në parandalimin e krijimit të droçkave në gjak. Ndihmon në parandalimin e alergjive, depresionit, PMS-së dhe zbut problemet e muskujve dhe nyjave. Një nga funksionet e këtij minerali është edhe ndikimi i tij pozitiv në hormonet e trupit dhe enzimat.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Rekomandohet 5 ml/ditë.

Indikatorët

  • Ndihmon në ruajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve
  • Ndihmon në zhvillimin normal të eshtrave
  • Një zemër të shëndetshme dhe eshtra të fortë

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0