045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Osteoflex me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Osteoflex 1x30 Copa

15.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth Osteoflex

Formulimi Osteoflex ® siguron mbështetje ushqyese për kerc dhe nyje të shëndetshme. Një kombinim unik i Glukosamines dhe Chondroitin Sulphate me vitaminë C, shafran i Indisë dhe Mangan, për të ndihmuar në mbajtjen e nyjeve të fuqishem, fleksibël, kërc të fortë dhe skelet të shëndetshëm. 
I përshtatshëm për burrat dhe gratë e të gjitha moshave.
Perdore tek:
Njerëzit që vuajnë nga Osteoartriti.
Njerëzit e moshuar që kanë nevojë për të ushqyer nyjet e tyre dhe për të rindërtuar kërc për të siguruar fleksibilitet.
Njerëzit që përjetojnë dhimbje, ngurtësi ose ënjtje në nyjet e tyre (sidomos në gjunjë)
Atletë të cilët kanë nevojë për të siguruar mbështetje shtesë për nyjet e tyre për të shmangur dëmtimet.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste


rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, një deri në dy tableta Osteoflex çdo ditë
te shoqeruara me ushqim.
Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar ditore përveç nëse këshillohet nga
një person i kualifikuar.
Kujdes:
Diabetikët duhet të konsultohen me një mjek para se të marrin këtë
shtesë.
Informacion alergjen: Mos e merrni këtë produkt nëse jeni alergjik ndaj
butakëve.

Indikatorët

  • Dhimbje të muskujve
  • Dhimbje të nyjeve me etiologji të ndryshme
  • Mundëson lëvizje komode të pacientëve që vuajn nga sëmundjet degjenerative siç janë Osteoartriti dhe Arthriti rehumatoid
  • Rritjen e dendësisë së eshtrave

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0