045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Opti-free Puremoist 90ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Opti-free Puremoist 90ml 90 Mililitra

6.29 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiAlcon
Sasia
1

Rreth Opti-free Puremoist 90ml

PureMoist i ri OPTI-FREE nga Alcon është një zgjidhje shumëfunksionale për të gjitha llojet e thjerrzave të kontaktit, duke përfshirë silikoni-hidrogel. Përbërja e saj unike e ndihmon mbajtjen e lagështirës në sipërfaqen e lentes dhe siguron rehati për sytë e ndjeshme deri në 16 orë. Kjo zgjidhje e gjithanshme pastron, dezinfekon, hidraton, dhe ruan lente kontakti te bute.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Indikatorët

  • Ndihmon në shëndetin e syve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0