045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Opti Free Express 120ml me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Opti Free Express 120ml 120 Mililitra

5.09 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiAlcon
Sasia
1

Rreth Opti Free Express 120ml

OPTI-FREE® Express® është një zgjidhje gjithëpërfshirëse. OPTI-FREE® siguron standardet më të larta në kujdesin e thjerrzave, duke siguruar pastrim, dezinfektim dhe komoditet të gjatë.
1 shishe, 120ml
I përshtatshëm për përdorim me të gjitha llojet e thjerrzave.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Skadon 3 muaj pas hapjes

Indikatorët

  • rreth zonës së syve

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0