045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Omegazon 30 Kapsula me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Omegazon 30 Kapsula 1x30 Copa

17.49 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth Omegazon 30 Kapsula

Omegazon Kapsulat janë formuluar posacërisht duke perdorur vajin Norvegjez të peshkut duke ofruar një burim shumë të koncentruar të Omega-3 Polysaturuara, EPA dhe DHA në formë të lirë të tyre për tretje, asimilimin dhe efikasitet të përmirësuar. 
Një proces i distilimit molekular me dy etapa përdoret për të dhënë një vaj të paster të peshkut pothuajse të lirë nga të gjitha papastërtitë e njohura si dioksinat, dioksinat si PCB-të, furanet, merkuri dhe plumb që zakonisht gjendet në peshq. 
Një shtesë e vlefshme ushqimore për të kontribuar në mirëmbajtjen e qarkullimit të gjakut, përmirëson mirëqenien e përgjithshme (zemrën, lëkuren, nyjet) dhe funksionin e trurit. 
HealthAid Omegazon ofron përfitime duke pasur një formulë anti-reflux që ndihmon në eliminimin e erërave të pakëndshme dhe te pas shijes që shoqërohet me shtojcat e vajit të peshkut
Perdoret tek :
Ata që kanë nevojë për të
mbështetur sistemin kardiovaskular, riprodhues dhe nervor.
Ata që kanë nevojë për të mbështetur funksionimin e imunitetit.
Ata që duan të vonojnë ose të shmangin sëmundjet që lidhen me moshën.
Ata që dëshirojnë të përmirsojnë cilësinë e lëkures së tyre.
Fëmijet për të ndihmuar zhvillimin nervor, funksionimin e shëndoshë të
trurit dhe një mënyrë jetese aktive.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Omegazon Kapsulat mund ti përdorin të rriturit dhe fëmijet mbi 6 vjec, një kapsulë cdo dite.
Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjec, nga 1-3 kapsula cdo ditë.
Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar ditore përvec nëse këshillohet nga një person I kualifikuar.

Indikatorët

  • E bën lëkurën më të butë, më të tonifikuar dhe më të hidratuar
  • Forcon sistemin imunitar
  • Luan një rol të rëndësishëm në shëndetin kardiovaskular dhe në sistemin nervor
  • Për funksionimin e duhur të traktit të tretjes
  • Për jetë aktive
  • Për mbështetjen e shëndetit riprodhues

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0