045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Omega Orange Leinolmixtur me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Omega Orange Leinolmixtur 100 Mililitra

13.79 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Lëng
ProdhuesiBio Planete
Sasia
1

Rreth Omega Orange Leinolmixtur

Omega Orange plotëson dietën si pjesë e një jetese të shëndetshme dhe një dietë të larmishme dhe të ndërgjegjshme për shëndetin. Vaj i lëngosur përmban një shije të butë, me shije të këndshme. Përzierja me fruta është e pasur me acid alfa-linolenik.

Ai kontribon në ruajtjen e një niveli normal të kolesterolit në gjak në një marrje ditore prej 2 gram.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Edhe pse është një vaj i fortë, ai nuk shkakton kurrfarë irritimesh apo efekte anësore. Për përdorimin e tij duhet pasur parasysh:

Fëmijet nën moshën 12 vjeç rekomandohet të perdorin gjysmën e dozës së të rriturve.

II. Nuk këshillohet për fëmijët nën 5 vjec.

III. Nuk këshillohet të përdoret nga gratë shtatzëna në rrugë orale. Gjatë shtatëzanisë, vaji rekomandohet vetëm për përdorim të jashtëm.

Për më shumë konsultohuni me mjekun, apo farmacistin.

Indikatorët

  • Ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit në gjak

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0