045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Omega 3 supra 1000 mg me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Omega 3 supra 1000 mg 120 Copa

17.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSANCT BERNHARD
Sasia
1

Rreth Omega 3 supra 1000 mg

Çdo kapsulë përmban 1000 mg vaj peshku me një përmbajtje të lartë të acidit yndyror omega-3 (DHA, EPA) prej më shumë se 60%
Acidet yndyrore të vlefshme omega-3 për një dietë të shëndetshme në zemër dhe acid folik për ruajtjen e niveleve normale homocisteine
Gjithashtu përmban vitamina të rëndësishme B1, B6, B12, E, acid folik
Acidi folik kontribuon në ruajtjen e niveleve normale të homocisteinës
Vitamina B1 – e quajtur edhe tiaminë – kontribuon në funksionimin normal të zemrës. Vitaminat B6 dhe B12 kontribuojnë në formimin e qelizave të kuqe të gjakut, të cilat sigurojnë transportin e oksigjenit në trup. Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Doza e rekomanduar ditore: 1-2 kapsula.

Indikatorët

  • Forcon koncentrimin, motivimin dhe kujtesën
  • Mbështet zemrën e shëndetshme dhe enët e gjakut
  • Për funksionimin normal të nervave

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0