045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Omega 3 me Vitamë D 1000iu me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Omega 3 me Vitamë D 1000iu 1x60 Copa

8.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSwanson
Sasia
1

Rreth Omega 3 me Vitamë D 1000iu

Omega 3 Vaj Peshku me Vitamin D

Swanson Omega 3 vaj peshku tani është kombinuar me vitamin D, për mbështetje kardiovaskulare, metabolizmin e glukozës, për eshtra të fortë, nyje dhe ligamente, vëmendje dhe koncentrim, për imunitet të mirë.

Shijoni vlerat ushqyese të vajit të pehkut dhe vitaminës D me shije të limonit.

Përmbajtja:
Omega 3 – 1000 mg ( EPA 180 mg, DHA 120 mg)
Vitamin D3 – 1000 IU ose 25 mcg

Paketimi: 60 kapsula

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Përdorimi: 2 X 1 Kapsula

Indikatorët

  • Efekt pozitiv në ngurtësinë dhe tensionin e muskujve, nyjeve dhe eshtrave
  • Forcon sistemin imunitar

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0