045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Omega 3 Childrens me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Omega 3 Childrens 150 Miligram

27.99 21.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiWebber Naturals
Sasia
1

Rreth Omega 3 Childrens

Acidet yndyrore esenciale janë bazë ushqyese të nevojshme në çdo moshë. Fëmijët kanë treguar se punojnë më mirë në shkollë dhe kanë përmirësuar vëmendjen dhe vizionin, kur plotësojnë nevojat me acide yndyrore esenciale omega-3 nga peshqit.

Në dispozicion në: 120 Kapsula të lehta për gëlltitje dhe të vogla. 

Janë të dizajnuara për fëmijët ose të rriturit të cilët kanë probleme me pilula me madhësi të madhe.

Përbërësit mjekësorë

Përqendrimi i vajit të peshkut (anchovy, sardine dhe / ose skumbri) 250 mg

Omega-3 Fatty Acids 150 mg

Acid Eicosapentaenoic (EPA) 100 mg

Acid dokozaheksaenoik (DHA) 50 mg

Përbërësit jo-mjekësorë

 Xhelatinë, glicerinë, ujë të pastruar, aromë natyrale e portokalltë, vitaminë E.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Për rezultatet më të mira, merrni 2 herë në ditë nga 1 kapsulë

Indikatorët

  • Mbështet zemrën e shëndetshme dhe enët e gjakut
  • Ndihmon në mbështetjen e funksioneve të shëndosha të trurit dhe kardiovaskulare
  • Përmirëson shëndetin nervor

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0