045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Omega 3 1000 mg me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Omega 3 1000 mg 60 Copa

20.59 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiSolgar
Sasia
1

Rreth Omega 3 1000 mg

Solgar Fish Oil Concentrate 1000Mg përmban acide yndyrore esenciale me cilësi të lartë në një kapsulë të lehtë për të gëlltitur. Vajrat e peshkut janë veçanërisht të larta në acidet yndyrore esenciale (EFAs), të cilat janë yndyrna esenciale që trupi nuk mund të prodhojë vetë. EFAs duhet të merren nga dieta për të qenë të pranishëm në trup. Acidet yndyrore esenciale ndihmojnë në mbështetjen e sistemeve kardiovaskulare, riprodhuese, nervore dhe imune. EFAs janë gjithashtu të nevojshme për riparimin dhe mirëmbajtjen e membranave qelizore.
Simptomat e mungeses se Omega 3:
Ngadalësim i rritjes
Probleme në të mësuar 
Depresion 
Hiperaktivitet
Munges Koncentrimi 
Rritja e shtypjes së gjakut
Rënje e Energjisë 
Dobësim i Gjëndres Mbiveshkore dhe Tiroide
Alergji, sëmundje Imune
Nuk Përmban  Grur, kripë, niseshte, soje, maja, sheqer ose qumësht.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

1 Kapsulë në ditë Gjatë ushqimit

Indikatorët

  • Forcon koncentrimin, motivimin dhe kujtesën
  • Kontribuon në përmirësimin e niveleve të përgjithshme të energjisë në trup
  • Mbështetjen e funksioneve kognitive
  • Në reaksione alergjike të lëkurës
  • Tek depresioni

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0