045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni NeuroForte me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

NeuroForte 1x30 Copa

15.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Tableta
ProdhuesiHealthAid Ltd UK
Sasia
1

Rreth NeuroForte

Neuroforte Permban B6,Ginko, Amino Acids, Magnesium

HealthAid Neuroforte Tabletat përmbajnë lëndë ushqyese thelbësore si aminoacidet, vitaminat, mineralet dhe antioksidantët, të cilët kontribuojnë në ruajtjen e një sistemi nervor të shëndetshëm dhe sigurojnë një ndjenjë të ekuilibrit dhe mirëqenies.
Sistemi nervor dhe truri veprojnë si sistem reagimi komunikimi i trupit, duke koordinuar mesazhet hyrëse dhe dalëse nga e gjithë trupi. Një sistem nervor i shëndetshëm na lejon të menaxhojmë uljet dhe ngritjet e jetës duke sjellë ekuilibrin dhe harmoninë.
HealthAid Neuroforte mund të jenë të dobishme për:
Ekzekutivët të cilët kërkojnë funksion optimale të nervit dhe trurit
Ata të cilëve puna kërkon qëndrueshmëri mendore dhe fizike
Për mësuesit dhe ligjëruesit, sidomos mësuesit e shkollave të mesme dhe të mesme
Të moshuarit e mesëm dhe të moshuarit për të ndihmuar me funksionin nervor
Kur duhet të marr Tabletën Neuroforte të HealthAid?
HealthAid Neuroforte Pllakat mund të merren çdo ditë nga të gjithë njerëzit për të mbështetur një sistem të shëndetshëm nervor, duke lejuar menaxhim më të mirë të ngritjeve dhe rrëzimeve të jetës, duke sjellë ekuilibrin në shqisat, duke mbështetur stresin dhe shëndetin mendor.
info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

Ju lutemi kërkoni këshilla profesionale përpara se të merrni këtë shtojcë nëse jeni shtatzënë, që mund të mbeteni shtatzënë ose në ndonjë ilaç të përshkruar.
Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, një tabletë çdo ditë pas ushqimit, mund të merrni deri ne dy tableta në ditë nëse kërkohet. Mos e tejkaloni marrjen e rekomanduar ditore përveç nëse këshillohet nga një person i kualifikuar.

Indikatorët

  • Forcon koncentrimin, motivimin dhe kujtesën
  • Ndikon në qetësim nervor, redukton stresin dhe lehtëson ankthin
  • Në funksionimin normal të trurit
  • Për përqendrim dhe vëmendje

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0