045600222

person

Nese vetem keni llogari ju lutem kycuni. Ose kycuni permes rrjeteve sociale.

Kyçu

Nese jeni perdorues i ri ju lutem regjistrohuni

Regjistrohuni

Bisedo në chat

Dr. Ardita për cdo këshillë rreth suplementeve
045600222
045600222

© 2017 Pa recept.com. All rights reserved

info Ky suplement është në dispozicion pa recetë. Megjithatë, ju duhet të përdorni Natural Formula 3 in 1 me kujdes për të arritur rezultatet më të mira prej tij.

Viber: 045600222

WhatsApp: 045600222

Natural Formula 3 in 1 1x60 Copa

41.49 39.99 €

Kategoria
Forma
Farmaceutike
Kapsula
ProdhuesiNatures aid
Sasia
1

Rreth Natural Formula 3 in 1

Formula natyrale \”3 in 1\” nuk lejon mbledhjen e dhjamit në zonën e abdomenit si dhe në organet e brendshme. 

Një formulë perfekte për të humbur peshë në një kombinim të tre përbërësve kryesorë: 

1.Fruti Garcinia Cambogia, 

2.Çaj i gjelbërt 

3.Ekstrakt i kafesë së gjelbërt ( pa kafeinë)

100% Bio dhe nuk ka kunderindikacione apo efekte anësore.

Pa embelsues, pa gluten dhe pa ngjyrues artificial.

info Ju lutem informoni mjekun/farmacistin tuaj nëse jeni duke marrë ose keni marrë barna të tjera koheve te fundit, duke perfshire barna qe merren pa receten e mjekut.

Kujdes në këto raste

merren 2 kapsula ne dite

Indikatorët

  • Për humbje peshe

Kundërindikatorët


Shpërndaje në rrjete sociale


Porosi e shpejt - Porositni këtë produkt me vetëm një klik (Transporti 2€).

Vitastiq

Pajisja e parë në Kosovë për matjen e vitaminave dhe mineraleve

View more

Artikujt e ngjajshme

Abonohu për të pranuar ofertat dhe suplementet më të fundit nga platforma jonë.


Shporta 0
Shporta

Totali

0